Výsledky TTT 2019

    • PSA Trnava 20.10.2019

      polmaratón
      Muži do 39 rokov
      1. WAHLANDT Simon Adidas Runners 01:14:51
      2. KISS Ladislav 3Klub Šamorin 01:17:41
      3. PUŠKÁR Michal 01:22:48
      10. ČAPOŠ Martin Triatlon TT 01:27:52

      Muži 40-49 rokov
      1. MURGAŠ Miroslav Run For Fun 01:14:55
      2. VINKOVIČ Slavomír 01:20:31
      3. MEDVECKÝ Daniel BK Viktoria 01:20:57
      35. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 01:49:14

      10,6km
      Muži do 39 rokov
      1. KOPECKÝ Martin ŠTK Pezinok00:39:48
      2. KRAJČOVIČ Patrik ETOS Slovakia 00:41:18
      3. BLAHA Erik Schaeffler Skalica 00:41:41
      4. KOPECKÝ Mário Triathlon TT 00:42:45
      20. PISÁR Martin Triatlon TT 00:52:42
      výsledky

      Kľačianska desiatka 13.10.2019

      Muži do 39r.
      1. PELIKÁN Jozef Slavia UK/ Run for Fun 00:34:26

      2. VERBOVSKÝ Matúš Atóm Levice 00:34:45
      3. MORAVEC Filip TJ Spartak Myjava 00:35:47
      9. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 00:41:12
      výsledky

      Medzinárodný Maratón Mieru Košice 6.10.2019

      Maratón Muži
      1. KIPSAMBU Hillary Kibiwott Kenya KEN 02:09:33
      2. MENGISTU Shumet Akalnew Ethiopia ETH 02:10:51
      3. WELDLIBANOS Tsegay Tuemay ERI 02:11:02
      133.ŠIMALČÍK Lubomir Triatlon TT 03:09:45
      161. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 03:13:38
      214. MASARYK Tomáš Triatlon TT 03:17:44

      polmaratón Muži
      1. ĎUREC Peter Dukla BB 01:07:32
      2. HASCH Henrich Slovalco 01:12:06
      3. MITROFANIUK Marek POL 01:12:19
      129. KAZIK Milan Triatlon TT 01:30:11
      výsledky

    • IRONMAN 70.3 SLOVENIAN ISTRIA 22.9.2019

      absolútne/kategória
      1. Maurice Herwig 4:15:07

      2. Jure Majdič 4:17:38
      3. Lase Ibert 4:20:07
      264./54. Tomáš Obal Triatlon TT 5:21:29
      342./60. Juraj Štefanička Triatlon TT 5:29:57
      výsledky

      Kúpeľný duatlon T.Teplice 22.9.2019

      Absolútne/kategória
      1. KUBO Ondrej 3NITY Triathlon 00:58:49
      2. VERBOVSKÝ Matúš Atóm Levice 01:00:46
      3. KRAVIANSKY Daniel pro-body 01:02:22
      31./6. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 01:11:15
      36./6. REBRO Alex PROefekt (TTT) 01:12:18
      výsledky

      Triatlon pre všetkých M-SR 14.9.2019

      Dorastenci
      1. Peter ROJTÁŠ TK Košice 01:04:57
      2. Juraj FRONC Prestigio Realiz 01:05:01
      3. Jozef VRÁBEL STA 01:06:44
      10. Alex REBRO PROefekt (TTT) 01:14:43

      AGm30-34
      1. Richard VARGA TRIAX Bratislava 00:58:32
      2. Martin OLŠAN Prestigio Realiz 01:06:08
      3. Tomas KREMPASKY 01:09:03
      6. Milan KAZIK TRIATLON TT 01:12:41

      AGm40-44
      1. Gregor FOTUL TK Košice 01:09:48
      2. Marek ČIČMANEC TRIATLON TT 01:10:50
      3. Róbert VETRÁK 3NITY 01:11:04
      5. Andrej ORLICKÝ  TRIATLON TT 01:17:59

      AGm60+
      1. František BERNÁTH TRIATLON Dvory 01:23:29
      2. Juraj BRNA 01:23:48
      3. František FABO 3NT 01:26:12
      6. Peter RIMAN TRIATLON TT 01:31:47

      Šprint triatlon M-SR MV SR a PZ

      Muži
      1. Matúš HUJSA ŠKP 01:12:06
      2. Lukáš ZÁMEČNÍK 01:12:45
      3. Ján HOLIGA MV SR 01:12:53
      7. Martin ČAPUTA MV SR (TTT) 01:28:06

      Olympijský triatlon

      AGm30-34
      1. Martin STODOLA TRIAN ŠK UMB 02:18:26
      2. Lukáš RUSNÁK BLACK SWANS 02:28:00
      3. Viliam DINŽÍK TRIAX Bratislava 02:32:25
      5. Martin PISÁR TRIATLON TT 02:53:08

      AGm45-49
      1. Branislav SIVÁK 02:18:57
      2. Milan FURÁR 02:43:06
      3. Roman KUBINA 02:51:21
      4. Stanislav HAMERLÍK Triatlon TT 02:55:39
      výsledky

      KRÁĽ POĽANY 7.9.2019

      Muži (18-39 rokov)
      1. MÉSZÁROS Jakub Shopa Hont 1:42:05
      2. KORISTEK Ján Koristekovci Čechánky 1:43:56
      3. PALČÁK Jozef autup.eu 1:48:47
      16. PISÁR Martin Triatlon TT 2:14:53
      výsledky

      Südkärntner Triathlon AUT 15.9.2019

      absolútne/kategória
      1. Hanusch Sebastian AUT Tri Team Hallein 4:08:24
      2. Nindl Christian AUT Bärenbikes 4:09:11
      3. Haas Christian AUT Tri Styria 4:09:44
      48./7. Nosek Dalibor Triatlon TT 4:48:05
      výsledky

    • JÁNOŠÍK – SLOVAK XTREME TRIATHLON 31.8.2019

      1. Christian ALMER Diesel Sport AUT 13:54:21
      2. Michal PŇAČEK Cykloklub Dolný Kubin 13:59:24
      3. Peter ŠTILLA Trian ŠK UMB 14:00:59
      34. Majo SMOLINSKÝ Triatlon TT 18:41:45
      výsledky

      Veľkogrobský triatlon 31.8.2019

      Muži
      1. RIŠKA Dalibor Triax Bratislava 01:03:03
      2. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 01:06:41)
      3. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:07:28
      10. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 01:12:16
      58. RIŠKA Peter Triatlon TT 01:25:27
      výsledky

      Austria Triathlon AUT 31.8.2019

      absolútne/kategória
      1. Avirovic Matija CRO Triatlon Klub 08:27:45
      2. Oppolzer Jan CZE 08:33:55
      3. Kainz Andi AUT Sparkasse 08:40:33
      32./4. Nosek Dalibor Triatlon TT 10:23:15
      výsledky

      Piešťanský akvatlon 29.8.2019

      Veteráni 2
      1. Rudolf KRÍŽIK Run for Fun 00:40:51
      2. Ján MIČÍK MPK Dolný Kubín 00:41:49
      3. Petr RIMAN Triatlon TT 00:46:18
      výsledky

      KROS OREŠANSKÝMI VINOHRADMI 29.8.2019

      13km absolútne/kategória
      1. Štefan ŠTEFINA AK Spartak Dubnica 00:54:38
      2. Peter MIKOLÁŠ Behame.sk 00:55:34
      3. Daniel MEDVECKÝ BK Viktoria 00:56:22
      21./6. Tomáš STRAŠKA BK Viktoria (TTT) 01:06:15
      38./6. Peter KRAJČOVIČ Triatlon TT 01:11:22
      65./3. Peter RIMAN Triatlon TT 01:17:59

      Ženy 4km
      1. Katarína SORÁDOVÁ Trail Runners TT 00:23:08
      2. Eva VOLEKOVA BK Viktoria 00:23:44
      3. Katarína MEŽDEJOVÁ ŠKP 00:24:31
      10. Michaela MICHALKOVÁ Triatlon TT 00:28:03
      výsledky

    • Piešťany NIGHT CITY RUN 17.8.2019

      5km Muži
      1. Jozef REPČÍK Funny athletics PN 00:17:07
      2. Martin TURČEK Beh cez Plešovicu 00:17:29
      3. Peter JANČOVIČ Piešťany 00:17:57
      4. Daniel KAZIK TriatlonTT 00:18:07
      výsledky

      Žilinský triatlon 17.-18.8.2019

      absolútne/kategória  750m – 20 km – 5 km
      1. ZIKMUND Tomáš CZE Team Přibram 00:57:16
      2. VERBOVSKÝ Matúš Atóm Levice 00:57:59
      3. PAVUK Marek AQUASPORT Levice 00:58:08
      16./ 1. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:04:55
      47./11. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 01:12:19
      89./14. PISÁR Martin Triatlon TT 01:18:59
      134./4. RIŠKA Peter Triatlon TT 01:23:34

      M-SR Muži/kategória 1.5 km – 40 km – 10 km
      1. SINKÓ-VRIBE Aurél 1999 HUN Tiszaújvárosi 01:55:38
      2. VERBOVSKÝ Matúš Atóm Levice 01:57:45
      3. PAVUK Marek AQUASPORT Levice 01:58:19
      39. /3. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 02:14:27
      53./11. KAZIK Milan Triatlon TT 02:20:02
      86./19. TOPOLI Peter Triatlon TT 02:29:55
      128./5. RIMAN Peter Triatlon TT 02:42:03
      133./39. ČAPUTA Martin Triatlon TT 02:42:57
      135./20. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 02:43:21

      Ženy M-SR /kategória 1.5 km – 40 km – 10 km
      1. MOLNÁR Sára HUN Tiszaújvárosi 02:12:51
      2. KURIAČKOVÁ Ivana Atóm Levice 02:13:12
      3. RIZMANOVA Rebeka STA 02:13:32
      17. /8. KUNOVSKA Barbora Triatlon TT 02:54:09
      výsledky

      Staroturanský triatlon 10.8.2019

      absolútne/kategória
      1. Matúš VERBOVSKÝ ATÓM Levice 00:57:15
      2. Matej GRMAN AQUASPORT Levice 00:58:02
      3. Pavol ŽÁČIK SMTA Nitra 01:00:28
      15./1. Marek ČIČMANEC Triatlon TT 01:05:37
      20./4. Michal ŠKVARENINA Triatlon TT 01:07:32
      26./1. Milan KAZIK Triatlon TT 01:08:21
      43./9. Daniel KAZIK Triatlon TT 01:12:49
      56./11. Mario KOPECKÝ Triatlon TT 01:16:20
      70./7. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 01:18:59
      71./13. Martin ČAPUTA Triatlon TT 01:19:08
      93./5.Peter RIMAN Triatlon TT 01:24:53
      96./10. Martin PISÁR Triatlon TT 01:25:14
      výsledky

      Slovakman 3.8.2019

      Muži/kategória 3.8 – 180 – 42.2 km
      1. VABROUŠEK Petr  CZE Titan Trilife 08:48:08
      2. HOLUB Michal Triatlon team DK 08:48:41
      3. KŘIVÁNEK Josef 1979 CZE ROCKTECHNIK 08:52:53)
      19. /M-SR 6. NOSEK Dalibor Triatlon TT 10:01:30
      46. /12. MASARYK Tomáš Triatlon TT 10:49:27
      47. /10. BALÁŽ Martin Triatlon TT 10:49:28
      50. /8. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 10:53:14
      60. /12. KAMENČÍK Jozef Triatlon TT 11:04:50
      88. /17. OBAL Tomáš Triatlon TT 11:43:09
      výsledky

    • VALACHY MAN CZE 3.8.2019

      Ženy
      1. NOVOTNÁ Martina Rusava bike te CZE 1:23:59
      2. SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Kolovna KM – BT CZE 1:25:28
      3. PAVLÍČKOVÁ Silvie ASPOT Hulín CZE 1:25:38
      14. KUNOVSKÁ BarboraTriatlon TT SVK 1:43:44

      Muži
      1. GREBIK Radim TITAN Trilife CZE 1:03:16
      2. BEDNARSKÝ Vojtěch TITAN TRILIFE CZE1:04:53
      3. ŠŤASTNÝ Petr Sport Races CZE 1:06:19
      123. RAKÚS Milan Triatlon TT 1:36:18
      výsledky

      CNS BIEL TRIATLON 3.8.2019

      Absolúne poradie
      1. Martin OLŠAN Prestigio Realiz 00:34:11
      2. Matúš KOZLOVSKÝ Triax BA 00:34:50
      3. Igor VALKO 3NT 00:35:13
      63. Mário KOPECKÝ Triatlon TT 00:43:44
      výsledky

      Štiavnický kros triatlon 27.7.2019

      Ženy 1 km – 25 km – 8 km
      1. BIČANOVÁ Margaréta nereus Žilina 02:27:02
      2. STEVENS Alena TRI Tatry 02:29:26
      3. DRAHOVSKÁ Lýdia 3NITY 02:37:11
      6. KUNOVSKÁ Barbora Triatlon TT 03:23:09

      Veteráni 1 – 1 km – 25 km – 8 km
      1. ČÍK Jaroslav ŠTK Pezinok 02:18:54
      2. VETRÁK Róbert 3NITY 02:21:53
      3. MIKO Marcel TRIMIKO 02:28:33
      6. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 02:33:39
      13. BABUŠÍK Martin Triatlon TT 02:45:51
      27. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 03:19:19

      Veteráni 2 – 1 km – 25 km – 8 km
      1. CELERIN Milan T.A.T. Martin 02:29:54
      2. OTEPKA Igor MPK Dolný Kubín 02:36:43
      3. MIČÍK Ján MPK Dolný Kubín 02:38:57
      5. RAKÚS Milan Triatlon TT 03:04:46
      výsledky

      Rajecký kros triatlon 20.7.2019

      Veteráni 2 1 km – 30 km – 9 km
      1. SVOBODA Pavel CZE 02:18:04
      2. ĎURICA Ľubomír 02:21:35
      3. RAKÚS Milan Triatlon TT 02:33:46

      Hoby Open Ženy 0.5 km – 15 km – 4.5 km
      1. JORDÁNOVÁ Pavlína CZE 01:21:01
      2. KUNOVSKA Barbora Triatlon TT 01:27:50
      3. KARABOVÁ Eva 01:27:50
      výsledky

    • H-TRIATHLON SKALICA 13.7.2019

      Absolútne/kategória
      1. KOZLOVSKÝ Matúš TRIAX 1:33:09
      2. ZMRHALA Jan Rajec 1:37:17
      3. CINTULA Lukáš 3NT Bratislava 1:40:45
      17./1. RAKÚS Milan Triatlon TT 2:17:32
      výsledky

      Oravaman 13.7.2019

      Muži 2 km – 90 km – 21 km
      1. RAJCA Michal POL Gvt Bmc  05:23:42
      2. HOLUB Václav CZE Velosport Valenta  05:35:06
      3. HRADECKÝ Jan CZE Triatlon Příbram 05:35:39
      50. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 06:55:13
      101. KAMENCIK Jozef Triatlon TT 07:40:01

      Muži 1 km – 26 km – 8 km
      1. ZÁMEČNÍK Lukáš 3NT – PZ 01:51:43
      2. KUCHARČÍK Lukáš Chlpaté Gazely 01:57:43
      3. TOMEK Radoslav 01:59:24
      15. ČAPUTA Martin Triatlon TT 02:15:03
      výsledky

      IRONMAN VITORIA-GASTEIZ ESP 14.7.2019

      164. AG 50 Peter Ratkovský Triatlon TT 13:37:53
      výsledky

      Malženická 13 – 13.7.2019

      Muži do 39 rokov
      1. HLADIK Marek BMSC Bratislava 00:41:50
      2. TIMASHOV Volodymyr UKR 00:42:21
      3. HORVÁTH Michal OŠK Zavar 00:47:10
      6. MASARYK Tomas Triatlon TT 00:50:59
      26. PISÁR Martin Triatlon TT 01:03:49

      Muži 40-49 rokov
      1. VALKOVIC Michal BK Pyxida 00:46:48
      2. ŠLÚCH Roman QSCert – certifikaty ISO 00:48:15
      3. HRÚZ Jozef bernohy. sk 00:49:38
      9. BALÁŽ Martin Malženice (TTT) 00:54:05
      výsledky

      Vrbovská pätnástka 13.7.2019

      15km
      1. Filip MORAVEC Spartak Myjava 00:54:31
      2. Marek ŠTEFANKA Šipkové 00:54:35
      3. Pavol ŽAŽO Kopaničiarska 52-ka 00:56:19
      7. Milan KAZIK Triatlon TT00:59:29
      26. Peter KRAJČOVIČ Triatlon TT 01:09:43

      5KM
      1. Richard MORAVEC Spartak Myjava 00:17:53
      2. Henrich PRŠEK Beháme.Sk 00:18:18
      3. Daniel KAZIK Triatlon TT 00:18:30
      výsledky

    • IRONMAN AUSTRIA 7.7.2019

      Absolútne/kategória
      1. Bækkegård, Daniel DNK 08:14:26
      2. Goetstouwers, Stenn BEL 08:25:53
      3. Plese, David SVN 08:25:59
      273./53. Nosek, Dalibor Triatlon TT 10:18:13
      výsledky

      BLACK SWANS TRIATLON PIEŠŤANY 7.7.2019

      Olympijský triatlon 1,5-40-10km

      1. Šimon ŽÁČIK SMTA Nitra 02:04:47
      2. Juraj POLÁK 3NT Triathlon Team 02:10:24
      3. David KRASCSENITS 3NT Triathlon Team 02:12:00
      6. Michal ŠKVARENINA Triatlon TT 02:15:22
      20. Jozef KAMENČÍK Triatlon TT 02:31:59
      22. Martin BABUSIK Triatlon TT 02:33:13
      31. Juraj ŠTEFANIČKA Triatlon TT 02:38:44
      ??? Stanislav ŠULKO Triatlon TT ???

      Šprint triatlon 0,75-20-5km

      1. Martin GRMAN Born2sport 01:12:40
      2. Juraj GAGO PERRY 3CLUB3 01:12:56 
      3. Jozef ŠOMŠÁG 01:13:03
      17. Martin PISÁR Triatlon TT 01:18:44
      42. Bohumil NEŠTRÁK Triatlon TT 01:27:35
      46. Boris HIRNER Triatlon TT 01:28:35
      80. Juraj ŠOTTNÍK Triatlon TT 01:54:24
      výsledky

      Špačinský trojuholník 6.7.2019

      1. Hladík, Marek BMSC Bratislava 0:34:20
      2. Záhorec, Lukáš Bernohy.SK Trnava 0:35:52
      3. Žigo, Martin BEHAME.sk, Bratislava 0:37:20
      12. Masaryk, Tomáš Špačince (TTT) 0:40:54
      15. Šimalčík, Ľubomír Triatlon TT 0:41:22
      32. Kopecký, Mário Špačince 0:45:34
      58. Krajčovič, Peter Triatlon TT 0:49:38
      výsledky

      WIALLEMAN M-SR Bátovce 5.7.2019

      1. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 04:26:29
      2. Jakub MÉSZÁROS ŠK Atóm Levice 04:31:56
      3. Mario KOVÁR Triathlon Šaľa 04:41:58  
      14. Martin BALÁŽ Triatlon TT 05:29:26
      17. Tomáš OBAL Triatlon TT 05:31:42
      výsledky

    • IRONMAN 70,3 Otepää 15.6.2019

      absolútne/kategória
      1. Sluckis, Rinalds LVA 04:11:39
      2. Jeret, Timmo EST 04:12:57
      3.Costa Puigpelat, Ricard ESP 04:16:03
      147./43. Kazik, Milan Triatlon TT 05:00:16
      výsledky

      Keszthely Triathlon 15.6.2019

      absolútne/kategória
      1. Petsuk Zoltán HUN 04:13:14
      2. Badar Gergő HUN 04:15:55
      3. Berekméri Levente HUN 04:26:32
      67./10. Dalibor Nosek Triatlon TT 05:12:01
      výsledky

      Triatlon Dvory Nad Žitavou 15.6.2019

      AGm30-34
      1. STODOLA Martin Trian ŠK UMB 01:04:08
      2. KRAL Branislav 01:05:10
      3. SIVÁČEK Marián Triax Bratislava 01:05:40
      8. OBAL Tomáš Triatlon TT 01:13:06

      AGm35-39
      1. ŠEBO Filip 3NT 01:04:55
      2. ROZIAK Ján 3NT 01:07:25
      3. ŽEMBER Ondrej 01:14:19
      11. ŠULKO Stanislav Triatlon TT 01:20:48

      AGm40-44
      1. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 01:04:21
      2. FOTUL Gregor TRIATLONOVÝ KLUB Košice 01:05:56
      3. POPOVIČ Miloslav Fenix3Club 01:06:29
      13. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 01:26:33

      AGm60+
      1. BERNÁTH František TRIATLON Dvory 01:16:51
      2. GRIŠČÍK František  01:20:15
      3. AMBRUS Alexander Tk Dvory 01:22:40
      4. RIMAN Peter Triatlon TT 01:22:46
      výsledky

    • Pressburg Man 9.6.2019

      Muži/kategória 1.8 km – 91 km – 21.1 km
      1. VABROUŠEK Petr CZE 04:10:03
      2. DŽALAJ Karol VŠC DUKLA BB 04:12:20
      3. OLŠAN Martin Prestigio Realiz CZE 04:15:01
      16./6. NOSEK Dalibor Triatlon TT 04:40:56
      46./1. RIMAN Peter Triatlon TT 06:09:25
      výsledky

      Pressburg triathlon 8.6.2019

      0,75 km – 20 km – 5 km
      AGm20-29
      1. KIRÁLY Andriáš HUN 00:57:31
      2. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 00:57:38
      3. VARGA Márton HUN 00:57:45
      12. KAZIK Daniel Triatlon TT 01:07:08
      13. ČAPUTA Martin Triatlon TT 01:14:56
      19. HIRNER Boris Triatlon TT 01:19:05

      AGm30-34
      1. OLŠAN Martin Prestigio Realiz CZE 00:58:09
      2. MATÚŠEK Tomáš 1987 SVK CNS Academy 01:02:11
      3. KAZIK Milan Triatlon TT 01:04:13
      11. PISÁR Martin Triatlon TT 01:16:38

      1.5 km – 40 km – 10 km
      AGm30-34
      1. KRAL Branislav 02:13:46
      2. STODOLA Martin Trian UMB BB 02:15:25
      3. KREMPASKY Tomáš 02:16:46
      6. OBAL Tomáš Triatlon TT 02:28:40
      11. TOPOLI Peter Triatlon TT 02:33:45

      AGm35-39
      1. OBST Ondrej Fenix3Club 02:12:45
      2. BUCEK Michal 02:16:23
      3. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 02:17:17
      výsledky

      CZECHMAN Triatlon, 1. 6. 2019

      Absolútne/kategória
      1. PETRÁSEK Pavel CZE Etriatlon 04:07:46
      2. SOUKUP Petr CZE TJ Nová Paka 04:09:42
      3. SLATINSKÝ Lukáš CZE Here To Win 04:12:59
      244./37. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 05:18:59
      294./58. KAMENČÍK Jozef Triatlon TT 05:28:49
      311./50. BABUŠÍK Martin Triatlon TT 05:32:57
      výsledky

      VEĽKOÚĽANSKÝ TRIATLON 1.6.2019

      muži : AGm20-29
      1. Máté HADHÁZI TK Dvory HUN 01:00:41
      2. Marek PAVUK AQUASPORT LV 01:01:14
      3. Jan TRUTNA Konrad Tools CZE 01:01:28
      9. Daniel KAZIK TT Trnava 01:11:29

      muži : AGm30-34
      1. Tomáš MATÚŠEK CNS Academy 01:05:42
      2. Marián SIVÁČEK TRIAX BA 01:06:22
      3. Milan KAZIK TT Trnava 01:06:29

      muži : AGm35-39
      1. Ondrej OBST Fenix3Club 01:05:01
      2. Michal ŠKVARENINA TT Trnava 01:07:31
      3. Roman TOMASCH TRIAX BA 01:07:45

      muži : AGm40-44
      1. Marek ČIČMANEC TT Trnava 01:03:42
      2. Gregor FOTUL TK Košice 01:04:39
      3. Marek PARIKRUPA SMTA Nitra 01:06:57
      12. Bohumil NEŠTRÁK TT Trnava 01:25:36
      výsledky

    • Triatlon Senec 26.5.2019

      AGm20-29
      1. SMETANA Marek 3NITY 00:58:25
      2. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 00:58:34
      3. ŽÁČIK Šimon SMTA NItra 00:59:08
      18. KAZIK Daniel Triatlon TT 01:09:26
      24. ČAPUTA Martin Triatlon TT 01:14:12
      33. HIRNER Boris Triatlon TT 01:21:39

      AGm30-34
      1. OLŠAN Martin Prestigio Realiz 00:58:21
      2. KRASCSENITS David 3NITY 01:00:01
      3. KRAL Branislav 01:02:01
      6. KAZIK Milan Triatlon TT 01:05:07
      25. TOPOLI Peter Triatlon TT 01:17:07

      AGm30-34
      1. ŠEBO Filip 3NITY 01:01:07
      2. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:01:57
      3. KRŠEK Matúš Triax Bratislava 01:05:02

      AGm40-44
      1. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 01:00:56
      2. FOTUL Gregor TK Košice 01:02:56
      3. POPOVIČ Miloslav Fenix3Club 01:04:30

      AGm50-54
      1. CELERIN Milan 1965 SVK T.A.T. Martin 01:03:52
      2. VASKO Ondrej 3atletik 01:04:37
      3. MIČÍK Ján MPK D. Kubín 01:07:26
      13. HUŇAVÝ Juraj Triatlon TT 01:26:11

      AGm55-59
      1. MARTINČÍK Roman Trian BB 01:11:06
      2. OTEPKA Igor MPK D. Kubín 01:11:23
      3. SUROVY Juraj MTB Kolečko 01:15:59
      5. RIŠKA Peter Triatlon TT 01:20:03
      výsledky

      GORALMAN 25.5. 2019

      Muži 2 km – 83 km – 21 km
      1. HOLUB Václav CZE Velosport 04:49:25
      2. KOŠÚT Mário TT VAVREČKA 04:54:03
      3. ŠTILLA Peter TRIAN ŠK UMB 04:58:16
      50. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 06:18:42
      60. SMOLINSKÝ Majo Triatlon TT 06:29:54
      výsledky

      hep Challenge Heilbronn 19.5.2019

      AG 40-44
      1. Andreas GER Team LEO 4:17:40
      2. Hendrik Meth GER Sopremateam 4:29:18
      3. Lars Gutsche GER TSV Cottbus 04:32:33
      19. Dalibor Nosek SVK Triatlon TT 4:53:56
      výsledky

      Duatlon Pezinok 19.5.2019

      Veteráni 2
      1. VASKO Ondrej 3atletik Prievidza 01:00:37
      2. MIČÍK Ján MPK D. Kubín 01:05:13
      3. DEJ Jaroslav ŠTK Pezinok 01:10:36
      5. HUŇAVÝ Juraj Triatlon TT 01:20:54
      výsledky

      Akvatlon pre všetkých BA 18.5.2019

      Veteráni 3
      1. Peter RIMAN TRIATLON TT 00:42:06
      2. František GRIŠČÍK 00:42:15
      3. František BERNÁTH TRIATLON Dvory 00:42:45
      výsledky

    • Austrian 1/2 Iron Triathlon – Röcksee 11.5.2019

      Masters 40 M
      1. Fuchs Andreas Fürstenfeld AUT 03:47:01
      2. Kulac Michael X3 Team Austria AUT 04:00:48
      3. Feltrin Juri Triathlon AUT 04:08:56
      9. Nosek Dalibor Triatlon TT 04:25:12
      výsledky

      Zadar half Triathlon 10.5.2019

      Muži
      1. WEISS Michael TriRunners Baden AUT 3:59:41
      2. AVIROVIĆ Matija TK Swibir 4:09:26
      3. OPPOLZER Jan Kerberos CZE 4:12:47
      25. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 4:35:44
      výsledky

      Hornoturčiansky akvatlon Turčianske Teplice 8.5.2019

      Veteráni 3
      1. Peter RIman Triatlon TT 00:42:17
      2. Tobiaš Peter TRIKLUB FTVŠ 00:50:10
      výsledky

      Super šprint FTVŠ 2019 28.4.2019

      Muži AG 40-44
      1. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 00:18:26
      2. VETRÁK Róbert 3NITY Triathlon 00:18:45
      3. POKOJNÝ Peter Prestigio Realiz 00:20:06

      Muži
      1. KUBO Ondrej 3NITY Triathlon r FA/1. 00:16:47.5
      2. SIMONIDES Samuel Aquapark Triatlon r FA/2. 00:17:09.9
      3. TRUTNA Ján  CZE Konrad Tools r FA/3. 00:17:19.4
      29. KAZIK Milan Triatlon TT OS/5. 00:21:06.5
      37. KAZIK Daniel Triatlon TT q1/37. 00:19:26.4
      výsledky
       
      Horský beh Baba- kamzík 28.4.2019

      absolútne/kategória 26km
      1. Jiří ČÍPA Salomon/Suunto CZE 01:36:24
      2. Marek CAUSIDIS BUFF/SALOMON TEAM CZE 01:37:01
      3. Jiří PETR Salomon/Suunto CZE 01:37:24
      193./109. Peter TOPOLI Triatlon TT 02:31:40
      320./13. Milan RAKÚS triatlon TT 02:47:53
      336./26. Barbora KUNOVSKÁ Triatlon TT 02:49:48
      528./20. Michaela MICHALKOVÁ Triatlon TT 04:02:32
      výsledky

      PSA RUN Trnava 28.4.2019

      absolútne/kategória
      1. ŠVAJDA Gabriel BM 0:33:11
      2.  ZAHOREC Lukáš BERNOHY.sk 0:33:48
      3. SKALA Tomáš CZE AK Junior Holíč 0:34:18       
      17./13. MASARYK Tomáš Gefco               (TTT) 0:38:41
      18./14. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 0:38:54
      39./9. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 0:41:33
      93./26. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 0:46:11
      326./153. ČAPOŠ Martin Triatlon TT 0:56:54
      výsledky

    • Národný beh Devín Bratislava 14.4.2019

      Absolútne/kategória
      1. KOSGEI Mathew KEN 0:31:46

      2. GREGOR László HUN 0:32:26
      3. MATVIICHUK Oleksandr UKR 0:33:08
      3852./207. RATKOVSKÝ Peter Triatlon TT 1:06:01
      výsledky

      ČSOB Marthon BA 2019

      21,1km
      Absolútne/kategória
      1. ŠAHAJDA Tibor BA 1:05:25
      2. HORVÁTH György HUN 1:08:33
      3. URBAN Jozef Obal servis KO 1:09:20
      88./24. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 1:23:54

      116./76. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 1:26:26
      117./77. MASARYK Tomáš Triatlon TT 1:26:15
      179./46. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 1:29:20
      211./130. KAMENČÍK Jozef Triatlon TT 1:30:05
      364./207. ČAPOŠ Martin ESET (TTT) 1:35:03
      682./376. SEDLÁČEK Marián Triatlon TT 1:41:08
      982./515. ČAPUTA Martin Triatlon TT 1:43:15
      1191./346. DŽUPIN Marián Triatlon TT 1:48:29
      2443./314. DOŠEKOVÁ Petra Triatlon TT 2:08:08

      10km
      Muži
      1. ONDROVIČ Marek AC Malacky 00:33:57

      2. IVANIUTA Taras  Reštartni sa.sk 00:35:13
      3. MIKOLÁŠ Peter BEHAME.sk 00:36:32
      13. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 00:40:18

      Ženy
      1. KOPPER Conny AUT LTV Fischatal 00:38:21
      2. KOMARŇANSKÁ Romana BMSC 00:38:32
      3. DANEČKOVÁ Mária Reštartni sa.sk 00:39:25
      396. TIRSCHEROVÁ Andrea Triatlon TT 01:09:28
      výsledky

      Beh oslobodenia Kálnice 6.4.2019

      Muži
      1. Matúš BABULÍK Slávia STU BA 00:18:47
      2. Marek ŠTEFANKA Šipkové 00:18:57
      3. Tomáš PODPERA Bikeacademy.sk 00:19:00
      6. Milan KAZIK Triatlon TT 00:20:44
      výsledky

      Sportisimo 1/2Maraton Praha 6.4.2019

      Muži
      1. Benard KIMELI KEN 0:59:07
      2. Felix KIBITOK KEN 0:59:08
      3. Stephen KIPROP KEN 0:59:20
      6608. Juraj Hunavy Triatlon TT 2:12:00
      výsledky

    • Zimný Akvatlon pre všetkých BA 3.3.2019

      Muži
      1. Peter ŽÁČIK SMTA Nitra 00:34:41
      2. Tomáš TOLKUNOV TRIAX BA 00:35:48
      3. Juraj POLÁK 3NITY team 00:36:22
      13. Martin ČAPUTA TRIATLON TT 00:50:28.5
      výsledky

      Majcichovská desiatka 3.3.2019

      Muži 20 – 39 rokov
      1. SAHAJDA Tibor BMSC 00:30:24
      2. URBAN Jozef Obalservis Kosice  00:31:38
      3. HLADIK Marek BMSC 00:31:45
      69. KAZIK Daniel Triatlon TT 00:39:42
      74. KAZIK Milan Triatlon TT 00:40:00
      97. PISÁR Martin (TTT) 00:42:08

      Muži 40-49 rokov
      1. KALINA Rastislav Mk Rajev 00:34:09
      2. PETRULAK Martin Dubravski bezci 00:34:46
      3. PLEVÁK Milan BK Lysá pod Makytou 00:35:17
      20. ADAMČA Norbert Pata (TTT) 00:40:06
      22. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:40:17

      Muži 50-59 rokov
      1. HASPRA Ivan Pyxida Č. Kľačany 00:39:04
      2. VLASATÝ Vladimír LEDNICKé ROVNé 00:39:43
      3. KLBIK Anton Bk Duslo 00:39:43
      25. RAKÚS Milan Triatlon TT 00:49:52

      Ženy 20-34 rokov
      1. ZRASTÁKOVÁ Veronika ŠOG Nitra 00:36:12
      2. KOVALANČÍKOVÁ Lucia  ŠK Dukla 00:37:42
      3. ŠIMONOVÁ Barbora zdravie v pohybe 00:38:58
      18. KUNOVSKÁ Barbora Triatlon TT 00:52:49

      Ženy 35-49 rokov
      1. BREZOVSKA Barbora TN 00:38:49
      2. POLOHOVA Zuzana Lesky’s Runners 00:39:07
      3. ROHÁČOVÁ Radka AK zdravie v pohybe 00:41:49
      36. MICHALKOVÁ Michaela Triatlon TT 01:02:53
      výsledky

      Levický akvatlon 23.2.2019

      Muži
      1. Matúš VERBOVSKÝ ATÓM Levice 00:27:44
      2. Tadeáš FAZEKAŠ ATÓM Levice 00:29:51
      3. Jakub PALÚCH ŠK UMB BB 00:32:16
      5. Milan KAZIK TRIATLON TT 00:34:39

      Veteráni 3
      1. Ľubomír BAKSA 00:40:07
      2. Peter RIMAN TRIATLON TT 00:41:42
      3. Miroslav JANOVČÍK TK N. Zámky 00:44:59
      výsledky

      Suchovská 15tka 23.2.2019

      Muži/kategória
      1. Švajda, Gabriel Adidas Runners BA 0.53:14
      2. Wahlandt, Šimon Adidas Runners BA 0.55:22
      3. Trtek, Roman Filištin Liptovský Ondrej 0.56:29
      27./11.  Straška, Tomáš BK Viktória 1.08:20
      61./9. Rakús, Milan Triatlon TT 1.21:06
      výsledky

    • Zimný akvatlon pre všetkých Myjava 03.02.2019

      Muži
      1. Marek PAVUK ŠK AQUASPORT Levice 00:29:01
      2. Tomáš TOLKUNOV TRIAX BA 00:29:58
      3. Juraj POLÁK 3NITY Triathlon 00:31:02
      23. Milan KAZIK TRIATLON TT 00:35:10
      24. Daniel KAZIK TRIATLON TT 00:35:36

      Veteráni 1
      1. Andrej ORLICKÝ TRIATLON TT 00:31:18
      2. Ladislav BALUCH TDMK Krompachy 00:33:55
      3. Miloslav POPOVIČ Fenix3Club 00:34:03

      Veteráni 3
      1. Peter Riman TRIATLON TT 00:42:15

      Open Ženy
      1. Andrea BALLOVÁ 00:17:29
      2. Bohuslava Gajdošová Atóm Levice 00:18:32
      3. Kristína Miholeková Triax 00:19:02
      5. Michaela MICHALKOVÁ TRIATLON TT 00:24:19

      Mladší žiaci 200m – 1km
      1. Lukáš HAZUCHA 00:07:06
      2. Alex MANDÁK ATÓM Levice 00:07:06
      3. Jakub MIKLENČIČ ŠTK Pezinok 00:07:53
      Iba plávanie Richard SEDLÁK TRIATLON TT 00:03:40
      výsledky

      STUPAVA WINTER TROPHY MTB & RUN 19.1.2019

      Muži, 19-29 rokov
      25 km – MTB
      1. MIKLUŠEK Marian PROefekt team 01:28:21
      2. CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA 01:30:10
      3. KAÁN Norbert Handlová 01:37:24
      11. SOTÁK Martin ProCycling (TTT) 01:46:51
      výsledky

    • Trnavská bežecká trilógia

      1. Lukáš Záhorec BERNOHY.sk 5
      2. Miroslav Šimlaštík AŠK Slávia Trnava 16
      3. Daniel Medvecký Viktoria H.Orešany 19
      23. Tomáš Obal Triatlon TT 134
      32. Tomáš Straška BK Viktoria (TTT) 187
      38. Juraj Štefanička Triatlon TT 208
      45. Bohumil Neštrák Triatlon TT 258
      78. Juraj Huňavý Triatlon TT 464

      Ženy
      1. Renáta Šikulová  ŠTK Pezinok 3
      2. Dagmar Vargová AK Bojničky 7
      3. Beáta Rychtáriková  Trnava 23
      6. Kristína Jurná BERNOHY.sk (TTT) 43
      výsledky

      Trojkrálová šestka 6.1.2019

      Muži
      1. Ladislav Kašša KĽŠ Kryha BA 21:09,2

      2. Lukáš Záhorec BERNOHY.sk 22:26,4
      3. Peter Ambrus I-Riders.sk 22:45,0
      5 Andrej Orlický Triatlon TT 23:20,1
      15 Branislav Bilský Triatlon TT 24:39,8
      24. Tomáš Masaryk Triatlon TT25:26,2
      49. Tomáš Obal Triatlon TT 27:02,6
      60. Juraj Štefanička Triatlon TT 27:38,3
      61. Tomáš Straška Viktoria H. Oresany (TTT)27:46,6
      101 Boris Hirner Triatlon TT 29:59,2
      154. Juraj Huňavý Triatlon TT 33:22,2
      202. Miloslav Furda Triatlon TT 36:14,6

      Ženy
      1. Renáta Šikulová ŠTK Pezinok 25:51,1
      2. Monika Kusendová Atletika NMNV 26:40,2
      3. Dagmar Vargová AK Bojničky 26:44,3
      19. Kristína Jurná BERNOHY.sk 31:47,7
      71. Michaela Michalková Triatlon TT 41:30,8
      výsledky

      Trnavský novoročný beh 1.1.2019

      Muži
      1. Lukáš Záhorec BERNOHY.sk 19:52,6
      2. Medard Feder ASK Pezinok 19:59,2
      3. Miroslav Šimlaštík AŠK Slávia Trnava 20:54,3
      13. Lubomir Šimalčik Triatlon TT 22:18,5
      18. Tomáš Masaryk Triatlon TT 22:36,2
      47. Tomáš Obal Triatlon TT 23:57,3
      49. Martin Baláž Triatlon TT 23:57,9
      54. Stanislav Šulko Triatlon TT 24:21,8
      99. Bohumil Neštrák Triatlon TT 26:59,4
      105. Juraj Štefanička Triatlon TT 27:04,6
      146. Vladimír Pecho Triatlon TT 29:33,4
      184. Juraj Huňavý Triatlon TT 31:24,6
      211. Miloslav Furda Triatlon TT 33:49,5
      226. Andrej Orlický Triatlon TT 37:47,5

      Ženy
      1. Renáta Šikulová ŠTK Pezinok 22:40,3
      2. Dagmar Vargová AK Bojničky 23:35,9
      3. Katka Majerčáková Yogi team Trnava 25:00,3
      14. Kristína Jurná  BERNOHY.sk 28:22,6
      35. Silvia Blahová Triatlon TT 31:44,1
      79. Michaela Michalková Triatlon TT 37:42,5
      výsledky