Výsledky TTT 2020

    • City run Trnava 9.8.2020

      Muži do 39 rokov
      1. RUSINA Martin NIKE 00:33:24
      2. LENČÉŠ Marek Go Create Performance 00:33:44
      3. WAHLANDT Simon Hraj na tie nohy 00:34:30
      11. BOHUNICKÝ Matej Dolná Krupá 00:37:54
      18. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 00:39:42
      19. REBRO Alex Triatlon TT 00:40:02
      37. MASARYK Tomáš GEFCO (TTT) 00:44:02
      Muži 40-49 rokov

      1. KNAPČOK Martin EMKO 00:36:39
      2. ŠLÚCH Roman QSCert 00:37:18
      3. GLASA Andrej 00:37:19
      14. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 00:45:55
      Muži 50-59 rokov

      1. FURÁR Milan BK Duslo 00:38:41
      2. ŠVEC Roman ŠKP Bratislava 00:39:11
      3. HOLLÓŠI Roman Team Marathon 00:39:55
      6. HAMERLIK Stanislav triatlon TT 00:47:10
      14. HREBÍČEK Igor Triatlon TT 00:53:27
      výsledky

      Erdinger SLOVAKMAN 1.8.2020 3,8-180-40

      Muži absolútne/kategória/M-SR
      1. ŘENČ Tomáš CZE Triatlon Slaný 08:14:23
      2. GODART Olivier  LUX 08:19:09
      3./1.M-SR HOLUB Michal Triatlon team D. Kubín 08:37:02
      14./2.M-SR ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 09:25:00
      24./6. BILSKÝ Branislav Triatlon TT 09:48:44
      38./7. NOSEK Dalibor Triatlon TT 10:00:47
      73./13. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 10:50:27
      93./17. OBAL Tomáš Triatlon TT 11:04:09
      107./22. KAZÍK Milan Triatlon TT 11:20:20
      108./24. BALÁŽ Martin Triatlon TT 11:20:28
      139./19. PISÁR Martin Triatlon TT 11:52:12
      140./20. TOPOLI Peter Triatlon TT 11:53:53
      193./3. RIMAN Peter Triatlon TT 15:38:11

      JA-TY-ON Štafety
      1. MULTISPORT PRO TEAM 07:36:52
      2. LOREM IPSUM 08:14:13
      3. CSG TRI TEAM 08:48:34
      6. NÁHODNÝ FAKTOR 12:04:28
      Elena Svitková, Michaela Vavrová, Barbora Kunovská

      MIX Štafety
      1. KAŠA-MALTA-PODLAHA 07:20:41
      2. PART OF HEART ELITE 07:38:05
      3. CYKLOAGENT – AONE TEAM 07:42:39
      6. TRIATHLON TEAM TRNAVA 08:42:09
      Jozef Kamenčík, Stanislav Hamerlik, Ľuboš Špajdel, Miroslav Cíferský, Martin Babušík, Tomáš Masaryk
      8. NETLAC NA PILU 08:59:05
      Andrej Haršany, Miroslav Jarošinec, Marian Smolinský, Pavol Lacko
      30. KRÁĽOVSKÉ ŠÍPY 10:31:09
      Lukáš Krempaský, Martin Čaputa
      výsledky

      VALACHYMAN 24.7.2010

      VM dlouhý – Muži M50
      1. JANEČKA Svatopluk Ski CZE 1:16:16

      2. TKÁČ Daniel TITAN TRILIFE CZE 1:18:35
      3. HOLIŠ Martin Rocky Mountain CZE 1:18:37
      16. CÍFERSKÝ Miroslav Triatlon TT 1:34:53
      27. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 1:38:37

      Muži M60
      1. ŽEMLÍK Dušan VIVATSPORT CZE 1:28:34
      2. SÝKORA Karel Sykora Running CZE 1:32:14
      3. FORET Miloslav Titan Trilife CZE 1:35:42
      12. RAKÚS Milan Triatlon TT 1:50:15

      výsledky

    • Fa DONOVALY Night Run 25.7.2020

      Muži 5 km
      1. IVANIUTA Taras RestartniSa.sk 00:17:58
      2. VALENT René BEHAME.sk 00:18:06
      3. KOVALČÍK Matúš BMSC / Kovalcuk_team 00:18:24
      11. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 00:20:11
      výsledky

      Rajecký kros triatlon M-SR 18.7.2020

      Ženy
      1. BIČANOVÁ Margaréta NEREUS Žilina 02:08:07
      2. GAJDOŠOVÁ Romana TK Košice 02:10:52
      3.  DRAHOVSKÁ Lýdia 3NITY  02:11:04
      5. KUNOVSKÁ Barbora Triatlon TT 02:48:54

      Veteráni 1
      1. BIELIK Ivan TRISPORT N.Dubnica 02:04:58
      2. VRÁBEL Jozef TRISPORT N.Dubnica 02:08:18
      3. KAMRLA Tomáš 02:18:03
      8. BABUŠÍK Martin Triatlon TT 02:31:50

      Juniori 0.5 km – 15 km – 4.5 km
      1. VRÁBEL Jozef TRISPORT N.Dubnica 01:11:02
      2. KNAPČOK Andrej TRI Tatry TT 01:12:13
      3. DUPEJ Dominik TRIX REPUBLIC 01:12:23
      5. REBRO Alex Triatlon TT 01:13:22

      Hobby Open Muži 0.5 km – 15 km – 4.5 km
      1. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 00:07:55
      2. BEDNAR Peter 00:10:37
      3. KOCHAN Lukáš 01:22:04
      výsledky

      BEH OKOLO HRADU TEMATÍN 11.7.2020

      Muži
      1. Marián Priadka 1:02:04
      2. Radovan Petkov 1:04:00
      3. Ivan Došek 1:04:43    
      20. Milan Kazík Triatlon TT 1:16:39

      výsledky

      Vialleman Bátovce 11.7.2020

      1.9 – 90 – 21.1 km M-SR
      Muži/kategória
      1. KOČAŘ Lukáš CZE 04:10:38
      2. VERBOVSKÝ Matúš ATÓM Levice 04:19:13
      3. KUBO Ondrej 3NITY 04:22:19
      10./3. ORLICKÝ Andrej TRIATLON TT 04:40:23
      22./5. KOVÁR Mario Triathlon Šaľa (TTT) 04:59:20
      25./6. NOSEK Dalibor TRIATLON TT 05:04:55
      34./22. ŠIMALČÍK Ľubomír TRIATLON TT 05:18:18
      39./23. OBAL Tomáš TRIATLON TT 05:25:33
      45./15. BABUŠÍK Martin TRIATLON TT 05:29:58
      56./30. PISÁR Martin TRIATLON TT 05:35:37
      66./9. HAMERLIK Stanislav TRIATLON TT 05:46:12
      90./4. RIMAN Peter TRIATLON TT 06:27:07
      výsledky

      Triatlonový festival Dvory Nad Žitavou 27.6.2020

      absolútne poradie
      1. PAVUK Marek STA 00:58:48
      2. OLŠAN Martin Prestigio Realiz 01:00:45
      3. VRÁBEL Jozef TRISPORT N.Dubnica 01:00:49
      4. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 01:01:37

      AGm20-29
      1. PAVUK Marek STA 00:58:48
      2. WAHLANDT Šimon Tri2Fly 01:02:04
      3. HOLEŠA Patrik MK RAJEC 01:02:31
      5. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 01:04:17

      AGm30-34
      1. OLŠAN Martin Prestigio Realiz CZE 01:00:45
      2. KRAL Branislav 01:03:37
      3. STODOLA Martin Trian ŠK UMB 01:04:40
      5. OBAL Tomáš Triatlon TT 01:12:31

      AGm35-39
      1. BUCEK Michal 01:02:58
      2. ŠEBO Filip 3NITY 01:04:25
      3. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:06:27
      4. KAZIK Milan Triatlon TT 01:06:58

      AGm40-44
      1. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 01:04:13
      2. POPOVIČ Miloslav Fenix3Club 01:06:50
      3. KONEČNÝ Branislav TAT Martin 01:08:23
      11. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 01:22:24

      Juniori
      1. VRÁBEL Jozef TRISPORT N.Dubnica 01:00:49
      2. ROJTÁŠ Peter TK Košice 01:05:17
      3. REBRO Alex Triatlon TT 01:05:51
      výsledky

      RAČICE 226 27.6.2020

      Muži/kategória
      1. Řenč Tomáš Triatlon Slaný CZE 08:14:38
      2. Vabroušek Petr TITAN TRILIFE CZE 09:12:59
      3. Vyhnánek Jan 2BWINNER TEAM CZE 09:14:52
      10./4. Nosek Dalibor Triatlon Team Trnva 10:12:16
      výsledky

    • Majcichovská desiatka 8.3.2020

      Muži
      1. SAHAJDA Tibor Bratislavský maratón 00:29:53
      2. HLADÍK Marek Bratislavský maratón 00:30:27
      3. VERBOVSKÝ Matúš Atléti B. Š. 00:31:38
      115. ČAPOŠ Martin Triatlon TT 00:39:37
      128. KAZIK Milan Triatlon TT 00:40:11
      132. KOPECKÝ Mário Triatlon TT 00:40:42
      149. PISÁR Martin Triatlon TT 00:42:25
      192. HIRNER Boris Triatlon TT 00:46:50

      Muži nad 40r.
      1. KAKAŠ Tibor Lesky´s runners 00:33:40
      2. DUBAŠÁK Jozef STEEPLE Poprad 00:34:15
      3. MOCKOVČIAK Marek OBAL Košice 00:34:43
      25. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:37:53
      93. NEŠTRÁK Bohumil Triatlon TT 00:45:09

      Ženy 35-49r.
      1. PUKALOVIČOVÁ Petra SHEruns BA 00:37:51
      2. BAŠNÁKOVÁ Jana Veterán Bratislava 00:40:00
      3. JANEČKOVÁ Dana AK N. Zámky 00:40:20
      53. JURNÁ Kristína Slávia Trnava (TTT) 00:53:11
      výsledky

      Levický akvatlon 22.2.2020

      Muži
      1. Tomáš TOLKUNOV TRIAX BA 00:28:45
      2. Viliam DINŽÍK TRIAX BA 00:33:41
      3. Mário KOPECKÝ Triatlon TT 00:34:55

      Veteráni 3
      1. Peter RIMAN Triatlon TT 00:41:27
      2. František BERNÁTH TK Dvory 00:43:39
      3. Miroslav JANOVČÍK TK N. Zámky 00:44:15
      Výsledky

      Zimný akvatlon pre všetkých Myjava 26.1.2020

      Juniori
      1. Matej MACHÁČEK ŠTK Pezinok 00:34:05
      2. Aleš BALAMUCKÝ NEREUS Žilina 00:34:51
      3. Alex REBRO Triatlon TT 00:37:24

      Muži
      1. Tomáš TOLKUNOV TRIAX BA 00:30:50
      2. Ondrej OBST Fenix3Club 00:31:50
      3. Alexander PINTER Fenix3Club 00:32:19
      8. Milan KAZIK Triatlon TT 00:35:10
      10. Mário KOPECKÝ Triatlon TT 00:36:07

      Veteráni 1
      1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:32:56
      2. Ladislav BALUCH TDMK Krompachy 00:34:46
      3. Štefan KOMJATY Prestigio Realiz 00:35:10

      Veteráni 3
      1. Peter RIMAN Triatlon TT 00:43:50
      2. František BERNÁTH TK Dvory 00:45:31
      3. Petr MEJZLÍK TK N.Zámky CZE 00:49:02

      Ženy
      1. Ivana KURIAČKOVÁ ATÓM Levice 00:31:36
      2. Daniela IGNAČAKOVÁ Prestigio Realiz 00:34:53
      3. Laura IBOŠOVÁ Prestigio Realiz 00:35:16
      6. Barbora KUNOVSKÁ Triatlon TT 00:43:54
      výsledky

    • Trnavská bežecká trilógia 2019/20

      Celkové výsledky
      Kategória Muži
      1. Medard Féder AŠK Pezinok 3
      2. Daniel Sitáš Velký Lapáš 7
      3. Jozef Valášek OŠK ZAVAR 8
      4. Ľubomír Šimalčik Triatlon TT 14
      34. Martin Čaputa Triatlon TT 107
      46. Bohumil Neštrák Triatlon TT 141
      62. Martin Pisár Triatlon TT 189
      výsledky

      Trojkraľová 6stka – 06/01/2020

      Muži
      1. Martin Juran Run For Fun 20:57,8
      2. Medard Féder AŠK Pezinok 21:39,8
      3. Lukáš Záhorec BERNOHY.sk 21:54,9
      7. Ľubomír Šimalčik Triatlon TT 23:03,4
      12. Tomas Masaryk Triatlon TT 23:46,3
      18. Tomas Obal Triatlon TT 24:41,3
      22. Mário Kopecký Triatlon TT 24:56,9
      26. Andrej Orlický Triatlon TT 25:03,0
      38. Alex Rebro Triatlon TT 26:10,0
      56. Martin Čaputa Triatlon TT 26:50,7
      60. Martin Pisár Triatlon TT 27:01,9
      75. Bohumil Neštrák Triatlon TT 27:40,5
      182. Ičko Hrebiček Triatlon TT 31:38,8

      Ženy
      1. Dagmar Vargová AK Bojničky 26:46,7
      2. Alexandra Pastieriková AK Bojničky 27:28,2
      3. Mária Kováčová Kráľová pri Senci 27:29,9
      5. Barbora Kunovská Triatlon TT 28:45,0
      83. Michaela Michalková Triatlon TT 37:45,0
      výsledky

      TRNAVSKÝ NOVOROČNÝ BEH 1.1.2020

      Ženy
      1. Adela Čermáková ESET 23:38,8
      2. Dagmar Vargová AK Bojničky 24:14,3
      3. Alexandra Pastrieriková AK Bojničky 24:33,4
      10. Barbora Kunovská Triatlon TT 27:48,1
      84. Michaela Michalková Triatlon TT 34:42,6
      85. Mária Jarabová TTT 34:43,0

      Muži do 40 rokov
      1. Medard Féder AŠK Pezinok 19:27,2
      2. Michal Puskar BERNOHY 19:32,8
      3. Lukáš Záhorec BERNOHY.sk 19:43,3
      9. Ľubomír Šimalčik Triatlon TT 20:53,3
      12. Tomas Masaryk Triatlon TT 21:28,0
      48. Martin Čaputa Triatlon TT 24:54,2
      94. Martin Pisár Triatlon TT 27:48,4

      Muži do 50 rokov
      1.  Jozef Hruz BERNOHY 21:25,5
      2.  Daniel Medvecký BK Viktória 21:32,5
      3.  Tomáš Mrva Galanta 21:37,3
      28.  Bohumil Neštrák Triatlon TT 25:42,5
      45.  Andrej Orlický Triatlon TT 27:50,6

      Muži do 60 rokov
      1. Stanislav Hamerlik Triatlon TT 22:49,9
      2. Peter Černiansky Klimatizeri.sk 23:58,9
      3. Milan Dvorščík Asociácia Cyklistov 24:00,1
      výsledky