Polovica sezóny za nami :)

Pomali sa nám začína druhá polovica sezóny a TTT je pripravená zúčastniť sa a užívať si ju naplno.

Myslel som, že najbližší článok budem písať už pre vynovenú stránku TTT, ale predsa len priority sú priority a tak… na všetko raz príde čas, snáď 😉

Naši členovia boli roztrúsení po všetkých možných a nemožných triatlonoch. Dlhých, krátkych, detských…, na Slovensku či v zahraničí. Dosiahli sme kopec osobných športových úspechov ako aj pódiové umiestnenia. Je toho veľa. A ťažko objektívne určiť, čo je najcennejšie, čo treba vyzdvihnúť, čo je NAJ. To radšej nech posúdi každý sám.
Takmer 40 členov rôznych vekových kategórii, s rôznymi cieľmi a podmienkami na tréning…
A predsa sme jeden team. Už 10 rokov…,
ktoré sme oslávili tento rok v máji na chate Dolina.
Áno, 10 rokov existencie nášho-vášho klubu ubehlo ako voda. Fúúú, toľko vecí sa udialo za ten čas v životoch našich členov…aj v mojom. Keď som klub zakladal pre ľudí, ktorých som trénoval a vlastne aj pre mňa, mal som v hlave víziu, o čom by TTT mal byť. Verím, že sa z veľkej časti naplnila a verím, že smerovanie klubu bolo správne. Spravil som aj ja veľa chýb a niekedy to vyzeralo, že sa klub zruší. Ale asi sa tak nemalo stať. A tak pokračujeme ďalej s aktívnym a milým osadenstvom J
Nechce sa mi rátať, koľko ľudí sa premlelo na našich tréningoch, sústredeniach a akciách za tie roky. Ale bolo ich dosť veľa.
A poviem vám, stálo to za to!
Aj keby sme pomohli čo i len jedinému členovy cez športový klub dosiahnuť jeho osobné ciele…
A akých bude ďalších 10 rokov? Neviem. Neplánujem tak ďaleko. Všetko je tak ako má byť. Len verím že, naša športová komunita bude ďalej medzi ľudmi šíriť to dobré, čo sme vytvorili a zároveň sa učiť zo zlého a neúspešného. A ďalej sa budú ľudia stretávať pri spoločných zážitkoch so všetkým čo k tomu patrí.
Vidíme sa! 😉

 

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *