Stále žijeme! ;)

Viem, že som dlho nenapísal nič na klubovú stránku. Okrem výsledkov z pretekov. Možno si náhodný okoloidúci pomysleli, či vlastne ešte TTT funguje.

Má to viacero dôvodov. Keď som pred 15timi rokmi založil TTT pre ľudí, ktorých som trénoval, mal som plnú hlavu informácií o tom ako sa zlepšovať, ako byť rýchlejší, ako sa baviť triatlonom. Postupne som sa vypísal. Bolo obdobie, keď som dal každý týždeň minimálne jeden príspevok. (všetky sú v archíve) Už sa nechcem opakovať.

Doba sa zmenila, ja som sa zmenil, okolnosti sa zmenili,… Menej voľného času venujem môjmu dieťatu, puberťákovy : TTT a viac môjmu živému dieťaťu: Matúškovi a Riškovi, ktorí ma teraz potrebujú viac. Navyše nie som ten typ človeka, ktorý všetko čo prežíva referuje postmi, fotkami a videami na FB a Instagrame. Snažím sa prítomný okamžik žiť! A nie uchovávať pre budúcnosť. A tak takmer nič nefotím, ani na pretekoch, sústredeniach, tréningoch,… a ani nemám potrebu niekomu niečo ukazovať, ako sme sa mali super tam a tam. Žijem to!

Ďalší dôvod je ten, že dva roky nevieme čo bude a vlastne stojíme na mieste a čakáme. Možnosti na trénovanie sa zmenšujú a obmedzujú a tak neberieme ani nových ľudí, lebo nie je kde plávať.

Tak strašne nerád som musel vyberať, kto bude chodiť a kto nie, keď obmedzovali počet ľudí v bazéne a ešte chceli, aby som zakazoval neočkovaným…

Zlá doba. A tak čakám, čo bude.

Načo budem prezentovať ako fungujeme, ako si užívame športovanie, ako si upevňujeme zdravie, imunitu,… keď nás zablokovali v rozvoji a nedá sa k nám ako pridať.

Takže, žijeme, trénujeme, pretekáme, len to neukazujeme druhým 😉

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *