Archív výsledkov TTT

    • M KREO Žilinský triatlon 18.8.2018

      1.5 km – 40 km – 10 km – krátky triatlon

      AGm30-34
      1. REDAJ Ľubomír pro-body Košice 02:06:12
      2. KRASCSENITS Dávid Baka 02:10:18
      3. JANIGA Peter Bratislava 02:11:52
      10. OBAL Tomáš Triatlon TT 02:23:23

      AGm40-44
      1. DOBIAS Ján 02:09:52
      2. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 02:10:42
      3. POPOVIČ Miloslav Fenix3Club 02:14:29
      7. ADAMČA Norbert motigo (TTT) 02:27:07

      AGm50-54
      1. CELERIN Milan T.A.T. Martin 02:13:54
      2. VASKO Ondrej 3atletik Prievidza 02:20:06
      3. VOZNÍK Ivan 02:22:25
      12. HUŇAVÝ Juraj Triatlon TT 03:03:13

      AGm60+
      1. PAŽICKÝ Lubomir SMTA Nitra 02:36:29
      2. HOLEČKO Imrich TDMK Krompachy 02:46:51
      3. LAUDIS Dusan 02:49:56
      4. RIMAN Peter Triatlon TT 02:53:17

      0.75 km – 20 km – 5 km – šprint triatlon

      AGm35-39
      1. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:05:59
      2. TURČEK Martin 01:08:08
      3. KRIVOSUDSKÝ Peter 3nity 01:09:32

      AGm60+
      1. SUFRANOWICZ Jerzy POL 01:20:54
      2. JANAK Karel TITAN TRILIFE 01:21:42
      3. HOLEČKO Imrich TDMK Krompachy 01:22:07
      4. RIMAN Peter Triatlon TT 01:26:27
      výsledky

      Staroturanský triatlon 11.8.2018

      AGm30-34
      1. Michal ONDREJ CNS Academy 01:04:27
      2. Ondrej OBST  Fenix3Club 01:06:43
      3. Milan KAZIK Prašník 01:08:00
      5. Tomáš OBAL Triatlon TT 01:11:52

      AGm35-39
      1. Ján ROZIAK  3NITY Triathlon 01:05:59
      2. Michal ŠKVARENINA Triatlon TT 01:06:08
      3. Matúš KRŠEK TRIAX BA 01:07:16

      AGm50-54
      1. Milan CELERIN T.A.T. Martin 01:07:03
      2. Ivan VOZNÍK Bratislava 01:12:48
      3. Jaroslav DEJ ŠTK Pezinok 01:17:15
      6. Juraj HUŇAVÝ Triatlon TT 01:30:20
      výsledky

      SLOVAKMAN Piešťany 4.8.2018

      Muži/M-SR/kategória 3.8 – 180 – 42.2 km
      1. ŘENČ Tomáš  CZE VANAMAN 08:23:23
      2. OPPOLZER Jan CZE Kerberos 08:38:45
      3. VABROUŠEK Petr  CZE TITAN TRILIFE 08:54:04
      6. HOLUB Michal TT Dolný Kubín 09:09:27
      9. KNÍŽ Peter Triax Bratislava 09:42:54
      12./3./2. NOSEK Dalibor Triatlon TT 09:50:11
      14./4./1. BILSKÝ Branislav Triatlon TT 09:50:32
      38./11. BALÁŽ Martin Triatlon TT 10:36:30
      63./12. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 11:11:07
      65./13. MASARYK Tomas Triatlon TT 11:17:08
      107./13. KAMENČÍK Jozef Triatlon TT 12:16:16
      141./11. HREBICEK Igor Triatlon TT 13:27:36
      výsledky

      Štafety MIX
      1. SMTA NITRA ELITE 8:00:45
      2. PIEŠŤANSKÍ FEŠÁCI 8:35:33
      3. AD TEAM 8:35:45
      6. Triatlon TT Hamerlik, Babušík,
      Čičmanec, Štefanička 9:01:15


    • FORD CHALLENGE PRAGUE 28.7.2018

      M40- 44 Middle 1.9 – 90 – 21km
      1. SUMBAL Karel CZE Trimarni Coaching 04:17:42
      2. MARINI Roberto ITA Olimpis Swim Pro 04:24:53
      3. PRICE Benjamin GBR Coaching Wales 04:27:52
      76. ADAMČA Norbert Motigo (TTT) 05:36:10
      výsledky


    • Štiavnický kros triatlon M-SR 28.7.2018

      Veteráni 1
      1. LUKÁCS Vladislav 01:59:19
      2. ČÍK Jaroslav ŠTK Pezinok 02:02:47
      3. UHRECKÝ Pavel sportdiag senec 02:04:09
      18. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 02:28:50

      Veteráni 2
      1. VASKO Ondrej 3atletik Prievidza 02:13:48
      2. OTEPKA Igor MPK Dolný Kubín 02:16:47
      3. PRAMUK Ondrej 02:24:35
      12. RAKUS Milan Triatlon TT 02:47:23.8

      Vialleman M-SR 22.7.2018

      Absolútne poradie/M-SR
      1. VABROUŠEK Petr CZE TRILIFE 04:20:43
      2./1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 04:22:10
      3./2. MÉSZÁROS Jakub Atóm Levice (TTT) 04:32:25
      4./3. OZORÁK Miroslav Tk N. Zámky 04:35:30
      18. OBAL Tomáš Triatlon TT 05:22:49
      výsledky

      Trumer Triathlon 21.7.2018

      M 40-49
      1. Andreas Fuchs AUT Fürstenfeld 4:20:01         
      2. Dejan Patrcevic CRO Croatia 4:26:35
      3. Karl Wimmer GER ATSV Braunau 4:29:26
      26. Dalibor Nosek Triatlon TT 5:14:12
      výsledky

      ORAVAMAN 14.7.2018

      MEN 18-39
      1. RUVIRETA JOAN ESP 5:20:22
      2. LAŠTÍK JURAJ 5:23:00
      3. FRANCKE JAN CZE 5:35:18
      10. BILSKÝ BRANISLAV Triatlon TT 6:05:38
      59. KAMENCIK JOZEF Triatlon TT 7:26:23
      60. ŠTEFANIČKA JURAJ Triatlon TT 7:27:18

      MEN 40-49
      1. BUČEK MARTIN 6:06:36
      2. KRISTL FILIP 6:13:04
      3. ČÍK JAROSLAV 6:14:22
      26. STRAŠKA TOMÁŠ Triatlon TT 6:59:26
      55. ADAMČA NORBERT (TTT) 7:51:08
      výsledky

      MVSR-MEN 18-39
      1. ZÁMEČNÍK LUKÁŠ 1:50:45
      2. NOVÁK IGOR 1:57:55
      3. KŘEMEN STANISLAV 2:01:17
      14. ČAPUTA MARTIN Triatlon TT 2:22:03
      výsledky

      Malženická 13 14.7.2018

      Muži do 39 rokov
      1. HLADIK Marek Hraj Na Tie Nohy 00:44:22
      2. ZÁHOREC Lukáš BERNOHY.sk 00:46:30
      3. MORAVEC Filip spartak Myjava 00:46:47
      5. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 00:50:46
      6. MASARYK Tomas Triatlon TT 00:50:57
      12. BALÁŽ Martin Malženice (TTT) 00:54:55

      Muži 50-59 rokov
      1. MORAVEC Ján Myjava 00:48:30
      2. GOLOŠINEC Ján Bradlan 00:52:14
      3. KLBIK Anton BK Duslo 00:58:06
      6. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 01:08:57
      výsledky


    • Triatlon pre všetkých S.Myjava 7.7.2018
      Krátky TT
      absolútne/kategória
      1. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 02:10:47
      2. Simon BRUNOVSKÝ Triax Bratislava 02:15:56
      3. Matúš KRŠEK Triax Bratislava 02:16:07
      12./1. Marek ČIČMANEC Triatlon TT 02:24:32
      20./4. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 02:35:43
      25./3. Peter KRAJČOVIČ Triatlon TT 02:39:48
      27./4. Martin BABUŠÍK Triatlon TT 02:41:35
      37./1. Peter RIMAN Triatlon TT 02:54:41

      Šprint TT
      absolútne/kategória
      1. Tadeáš FAZEKAŠ Atóm Levice 01:01:03
      2. Daniel KRAVIANSKY Pro-body 01:01:23
      3. Boris OBERGRIES New-wave multisport 01:01:48
      67./6. Juraj HUŇAVÝ Triatlon TT 01:34:52
      výsledky

      Špačinský trojuholník 7.7.2018

      absolútne/kategória
      1. Hladik, Marek AŠK Slávia TT 0:34:44
      2. Michalec, Tomáš Predmier 0:35:20
      3. Moravec, Filip Spartak Myjava 0:35:22
      13./9. Masaryk, Tomáš Triatlon TT 0:40:23
      35./18. Obal, Tomáš Triatlon TT 0:43:43
      42./14. Straška, Tomáš  BK Viktória (TTT) 0:44:55
      výsledky


    • TAT Ďanová 30.6.2018

      Muži
      1. Boris Obergries New-wave multisport 02:00:55
      2. Jaroslav Ploc CZ Kola Víšek 02:03:35
      3. Marek Pavuk Aquasport Levice 02:07:25
      9. Tomáš Masaryk Triatlon TT 02:19:02
      13. Ľubomír Šimalčík Triatlon TT 02:27:00
      výsledky

      Beh cez “Hornoorešanské vŕšky” 30.6.2018

      absolútne poradie/kategória
      1. Tomáš MICHALEC Fenix Bratislava 00:36:44
      2. Martin HALASZ RunningPro 00:36:46
      3. Boris KOTMAN TJ Dynamo DK 00:37:06
      13./3. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:39:38
      45./17. Martin BALÁŽ Triatlon TT 00:45:37
      92./2.Peter RIMAN Triatlon TT 00:49:16
      96./6. Silva BLAHOVÁ Triatlon TT 00:50:25
      176./15. Juraj HAŇAVÝ Triatlon TT 00:56:30
      výsledky


    • Karpatský triatlon 24.6.2018

      Absolútne/kategória
      1. ŠIMKO Pavel 3NITY Triathlon 2:32:25
      2./1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 2:41:19
      3. MÉSZÁROS Jakub Atóm Levice (TTT) 2:45:58
      16./5. ADAMČA Norbert motigo (TTT) 3:05:22
      28./9. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 3:13:13
      49./3. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 3:24:45
      61./28. ŠULKO Stanislav Triatlon TT 3:30:58
      68./20. DŽUPIN Marián Triatlon TT 3:34:15

      Hobby
      1. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 1:07:22
      2. SIVÁČEK Marián Triax Bratislava :07:25
      3. ČÍK Jaroslav ŠTK Pezinok 1:09:22
      12. BABUŠÍK Martin Triatlon TT 1:17:35
      90. ŠOTTNÍK Juraj Triatlon TT 2:03:59
      výsledky


    • SWISSMAN xtreme triathlon SUI 23.06.2018

      Martin Čapoš triatlon TT dokončil o 23:16
      finishers

      Moraviaman CZE 23.4.2018

      1. Řenč Tomáš CZE VANAMAN 8:26:29
      2. Wainer Jan CZE OMT 8:49:21
      3. Jílek David TRI-MAX MORAVIAMAN 8:52:01
      37. Nosek Dalibor TRIATLON TT 9:57:38
      výsledky

      Lomnická 10tka, T.Lomnica 24.6.2018

      Muži 40-49 rokov
      1. DUBAŠÁK Jozef AK STEEPLE POPRAD 36:39
      2. WYDRA Jan MOK Mszana Dolna 37:06
      3. BENDA Martin Bežecký klub Poprad 43:24
      5. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 45:26
      výsledky


    • Nitriansky aquatlon 17.6.2018

      Žiaci nádeje A
      1. MANDÁK Alex Atóm Levice 00:04:40
      2. ŠOLTÉS Peter TRIAN UMB BB 00:04:47
      3. FOTUL Richard TK Košice 00:04:49
      12. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:05:42

      Veteráni 1
      1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:29:23
      2. FOTUL Gregor TK Košice 00:32:09
      3. KOMJATÝ Štefan 1974 SVK Realiz Prestigio 00:36:26

      Veteráni 2
      1. SKALNIK Martin Run for Fun 00:32:45
      2. KRÍŽIK Rudolf Run for Fun 00:37:26
      3. JURAŠKO Peter pro-body Košice 00:38:23
      4. RIMAN Peter Triatlon TT 00:41:11
      výsledky

      Triatlon Dvory Nad Žitavou 16.6.2018

      Absolútne poradie/kategória
      1. KUBO Ondrej 1993 SVK 3NITY 00:57:37
      2. PAVUK Marek Aquasport Levice 00:58:51
      3. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 00:59:18
      4./1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:59:45
      15./3. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 01:02:43
      57./5. ŠULKO Stanislav Triatlon TT 01:14:12
      77./1. RIMAN Peter Triatlon TT 01:17:52

      superšprint

      Muži40+
      1. ROGEL Branislav sportdiag 00:36:31
      2. ADAMČA Norbert motigo (TTT) 00:36:59
      3. BEKE Stefan Prestigio Realiz 00:37:01
      Ženy 35+
      1. PIVARČIOVÁ Lucia Atóm Levice 00:40:27
      2. JURNÁ Kristína Triatlon TT 00:51:10
      výsledky

    • Pressburg Triathlon 9.6.2018

      1,5-40-10
      Absolútne poradie/kategória
      1. SIMONIDES Samuel Aquapark T.Teplice 1:49:41
      2. ŠIMKO Pavel 3NITY Triathlon 1:49:55
      3./1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 1:50:16
      10./2. ČIČMANEC Marek Triatlon TT 1:55:04
      23./6. BALÁŽ Martin Triatlon TT 2:06:38
      37./7. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 2:11:39
      50./8. ADAMČA Norbert motigo (TTT) 2:17:22
      101./9. HUŇAVÝ Juraj Triatlon TT 2:42:12

      750-20-5
      Absolútne poradie/kategória
      1. KIRÁLY András Budaörsi HUN 0:53:36
      2. KUBO Ondrej 3NITY Triathlon 0:53:44
      3. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 0:54:09
      96./1. RIMAN Peter Triatlon TT 1:11:58

      Žiaci Nádeje A
      1. MANDÁK Alex Atóm Levice 0:10:41
      2. SPORYSHEV Dmitry Triax Bratislava 0:11:18
      3. FOTUL Richard TK Košice 0:11:21
      6.. SEDLÁK Richard Triatlon TT 0:12:26
      výsledky

      DOLOMITI EXTREME TRAIL 9.6.2018

      Absolútne poradie
      1. Paulmichl Ivan ITA 06:18:53
      2. Michielli Federico ITA 06:48:28
      3. Bellè Daniele ITA 06:52:25
      47. Jancovič Maroš Trnava (TTT) 08:47:32
      výsledky

    • Neufeld Triathlon AUT

      M-40-44
      1. Kornhofer Max AUT LTC Seewinkel 2:14:16
      2. Hajszan Alex AUT Variothermsports 2:16:59
      3. Papst Patrick AUT Team Mohrenwirt 2:17:01
      5. Nosek Dalibor Triatlon TT 2:18:57
      35. Bottlik Vladimir Quality Unit (TTT) 2:42:43
      41. Džupin Marián Triatlon TT 2:45:35
      výsledky

      Challenge – The Championship Šamorín 3.6.2018

      AG40-44
      1. Olivier Godart ??? 4:05:02
      2. Danny Hannover GER 4:16:04
      3. Stephan Weber GER 4:21:22
      24. Dalibor Nosek Triatlon TT 4:52:07
      výsledky

    • CZECHMAN Triatlon, 2. 6. 2018

      1. Řenč Tomáš CZE VANAMAN 4:07:27
      2. Slatinský Lukáš CZE HISPORT Team 4:09:48
      3. Zadák Karel CZE TRIEXPERT 4:10:52
      8. Orlický Andrej Triatlon TT 4:23:10
      143. Štefanička Juraj Triatlon TT 5:07:43
      209. Obal Tomas Triatlon TT 5:18:02
      319. Čapoš Martin Triatlon TT 5:37:38
      výsledky

      CZechman Kids

      Žiaci 10-11r
      1. Kovář Jan diana sport 0:10:54
      2. Procházka Matěj IRON STARS BEROUN 0:11:14
      3. Adam Petr TCV J. Hradec 0:11:14
      8. Sedlák Richard Triatlon TT 0:12:37
      výsledky

      Velkoúlanský triatlon 2.6.2018

      AGm35-39
      1. Michal BUČEK Tatran Karlova Ves 01:03:39
      2. Radoslav NEMČOK KMT B.Štiavnica 01:06:09
      3. Matúš KRŠEK Triax Bratislava 01:06:38
      4. Michal ŠKVARENINA Triatlon TT 01:06:56
      8. Stanislav ŠULKO Triatlon TT 01:15:32
      14. Miloslav FURDA Triatlon TT 01:27:26

      AGm40-44
      1. Ján DOBIAS  SVK 01:05:56
      2. Viktor BIELIK Sportdiag Senec 01:09:55
      3. Juraj NAGY 3klub Šamorín 01:11:41
      4. Norbert ADAMČA motigo (TTT) 01:12:42
      9. Vladimír BOTTLÍK SVK (TTT) 01:14:57
      12. Marián DŽUPIN Triatlon TT 01:20:40

      AGž30-39
      1. Diana TEŠOVIČOVÁ SVK 01:13:18
      2. Kamila KORČEKOVÁ ŠTK Pezinok 01:15:11
      3. Renáta MIHÁLIKOVÁ  CNS Academy 01:30:19
      4. Petra DOŠEKOVÁ  Triatlon TT 01:34:11
      výsledky

      Poludnica Run 2.6.2018

      1. Hayden Hawks USA Hoka One One 2:10:31
      2. Andrej Paulen SVK Fatrateam 2:16:16
      3. Peter Fraňo Chata M.R.Štefánika 2:19:31
      57. Maroš Jančovič Trnava (TTT) 3:08:31
      výsledky

    • Superprestige BRNO M-ČR 26.5.2018

      ELITE
      1. Čelůstka Jan CZE KONRAD TOOLS 1:56:48
      2. Volár Jan CZE Etriatlon Team 1:57:07
      3. Linduška František CZE TCV J. Hradec 1:59:05
      8. Orlický Andrej Triatlon TT 2:06:08
      výsledky

      GORALMAN 26.5.2018

      Muži
      1. Václav Holub CZE Velosport Valenta 5:11:55
      2. Tomáš Matera CZE KILPI TT Opava 5:23:21
      3. Jakub Mészáros Atóm Levice (TTT) 5:24:00
      5. Branislav Bilský Triatlon TT 5:33:49
      38. Jozef kamencik Triatlon TT 6:45:15

      Muži nad 40r
      1. Petr Míl CZE Czech rikscha team 5:43:05
      2. Tomáš Mády Ires Košice 5:46:04
      3. Robert Žajdlík SLOVNAFT 5:50:12
      14. Tomáš Straška Triatlon TT 6:24:52
      15. Marek Čičmanec Triatlon TT 6:32:36
      výsledky

      DUATLON SPIŠSKÁ NOVÁ VES 2018

      Veteráni 1
      1. Július KAĽAVSKÝ All4Run 01:52:08
      2. Gregor Fotul TK Košice 01:55:44
      3. Michal Ivančo pro-body 01:56:37
      4. Pavol Koval Triatlon TT 01:58:12
      výsledky

    • SENEC TRIATHLON 2018 20.5.2018

      Nádeje A
      1. Michal PEŠKO TK Košice 00:10:11
      2. Dmitry SPORYSHEV TRIAX RUS 00:10:11
      3. Richard LENCEŠ Prestigio Realiz 00:10:41
      6. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:11:42

      Muži 20-29r
      1. Matúš VERBOVSKÝ ATÓM Levice 00:56:22
      2. Ondrej KUBO 3NITY Triathlon 00:56:24
      3. Tadeáš FAZEKAŠ ATÓM Levice 00:57:02
      34. Martin ČAPUTA TRIATLON TT 01:14:28

      Muži 30-34r
      1. Ľubomír REDAJ pro-body KO 01:00:29
      2. Martin KOSTELNÍČEK Aloha Ostrý Lakeť 01:01:01
      3. Dávid KRASCSENITS Baka 01:01:03
      11. Ľubomír ŠIMALČÍK TRIATLON TT 01:04:38
      15  Juraj ŠTEFANIČKA TRIATLON TT 01:05:46
      29. Tomáš OBAL TRIATLON TT 01:08:33

      Muži 35-39r
      1. Andrej ORLICKÝ TRIATLON TT 00:57:43
      2. Tomáš JURKOVIČ NEREUS Žilina 00:57:49
      3. Pavel ŠIMKO 3NITY Triathlon 00:58:00
      10. Martin BALÁŽ TRIATLON TT 01:08:24

      4. Michal ŠKVARENINA TRIATLON TT 01:01:52
      26. Stanislav ŠULKO TRIATLON TT 01:13:41

      Muži 40-44r
      1. Marek ČIČMANEC TRIATLON TT 00:58:45
      2. Ján DOBIAS SVK 01:00:14
      3. Gregor FOTUL TK Košice 01:00:34
      9. Norbert ADAMČA motigo (TTT) 01:05:11
      15. Vladimír BOTTLÍK Quality Unit (TTT) 01:07:47
      DQ (22.) Marián DŽUPIN TRIATLON TT 01:10:25

      Muži 45.49r
      1. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 00:57:31
      2. Slavomír JÁNOŠ ATÓM Levice 01:01:20
      3. Robert ŽAJDLÍK ROYAL plavecký klub 01:02:41
      10.  Stanislav HAMERLIK TRIATLON TT 01:06:59

      Muži 50-54r
      1. Ondrej VASKO 3atletik Prievidza 01:02:11
      2. Stefan BEKE Prestigio Realiz 01:05:45
      3. Ján MIČÍK SVK 01:06:30
      7. Peter KRAJČOVIČ TRIATLON TT 01:08:27
      16. Juraj HUŇAVÝ TRIATLON TT 01:18:24

      Muži nad 60r
      1. Peter RIMAN TRIATLON TT 01:14:46
      2. Pavol KRAJNAK TRIAX BA 01:18:55
      3. ULEHLA 3NITY Triathlon 01:20:15

      Ženy 30-39r
      1. Kristína NÉČ LAPINOVÁ TRIAN BB 01:05:04
      2. Jana ŠKANDEROVÁ Run for Fun  01:12:31
      3. Kristína PERCEOVÁ cns academy 01:16:55
      11. Petra DOŠEKOVÁ TRIATLON TT 01:32:07

      Ženy nad 50r
      1. Blanka GAJDOŠOVÁ TRIATLON TT 01:22:26
      2. Iveta HALVOŇOVÁ Prestigio Realiz 01:23:51
      výsledky

      MYJAVSKÝ KOPANICIARSKY DUATLON 5.5.2018

      Muži
      1. Ondrej KUBO 3NITY 01:06:07
      2. Dávid ŽIGO PROefekt 01:08:34
      3. Daniel KRAVIANSKY pro-body KO 01:09:18
      15. Tomáš OBAL TRIATLON TT 01:21:47
      21. Martin ČAPUTA TRIATLON TT 01:35:26

      Veteráni 1
      1. Ján HOLIGA ŠKP Martin 01:10:13
      2. Miroslav Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 01:11:35
      3. Pavol KOVAL TRIATLON TT 01:13:57
      4. Marek ČIČMANEC TRIATLON TT 01:17:47
      výsledky

    • Cross Country Baba-Kamzík s Mitickou 29.4.2018 Muži 26km
      1. Andrej PAULEN Fatra Team 01:42:03
      2. Andrej FOLTÍN AK Veterán 01:47:35
      3. Boris KOTMAN TJ Dynamo DK 01:49:00
      6. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 01:53:37
      26. Maroš JANČOVIČ Trnava (TTT) 02:04:57
      27. Branislav BILSKÝ Triatlon TT 02:06:13

      Ženy 26km
      1. Denisa KUŠNIEROVÁ Trail Runners Trnava 02:07:28
      2. Kristina GUTTMANNOVA Priatelia behu lezerneho 02:13:58
      3. Vanda HOŠEKOVÁ Sport 02:15:51
      23. Silvia BLAHOVA Triatlon TT 02:52:46
      výsledky

      Žitavský duatlon 21.04.2018

      Muži
      1. VERBOVSKÝ Matúš Atóm Levice 00:55:24
      2. KUBO Ondrej 3NITY 00:56:00
      3. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 00:56:00
      23. OBAL Tomáš Triatlon TT 01:06:30
      35. ŠULKO Stanislav Triatlon TT 01:12:47

      Veteráni 1
      1. OZORÁK Miroslav Tk Nové Zámky 00:58:17
      2. HOLIGA Ján ŠKP Martin 00:58:25
      3. HRČKA Ľubomír Run for Fun 00:59:05
      4. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 01:00:22
      6. KOVAL Pavol Triatlon TT  01:00:43
      8. ADAMČA Norbert motigo (TTT) 01:05:12
      výsledky

      Žiaci nádeje A
      1. MANDÁK Alex Atóm Levice 00:15:27
      2. SPORYSHEV Dmitry Triax Bratislava 00:15:54
      3. PEŠKO Michal TK Košice 00:16:09
      8. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:19:04
      výsledky

    • Národný beh Devín –BA 15.4.2018

      Ženy 35-49
      1. TEŠOVIČOVÁ Diana Bratislava 0:45:42
      2. BREZOVSKA Barbora Slavia SG Trencin 0:47:25
      3. GUTTMANNOVA Kristina Akv Bratislava 0:47:45
      213. BLAHOVA Silvia + Adelka Triatlon TT 1:10:45
      výsledky

      Pardubický vinařský půlmaraton M-ČR 14.4.2018

      Muži
      1. Matheka  Muinde KEN Benedek Team 1:05:25
      2. Rotich Kipchumba KEN Benedek Team 1:05:43
      3. Homoláč Jiří   CZE VSK Univerzita Brno 1:06:15
      87.Jančovič Maroš Trnava (TTT) 1:25:01
      výsledky

    • Duatlon Pezinok 14.4.2018

      Muži
      1. SMETANA Marek 3NITY 00:59:12
      2. CINTULA Lukáš 3NITY 00:59:46
      3. OŤAPKA Miroslav Atom Levice 01:00:26
      36. ČAPUTA Martin Triatlon TT 01:19:31

      Veteráni 1
      1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:59:20
      2. HRČKA Ľubomír Run femaleor 00:59:49
      3. ČÍK Jaroslav ŠTK Pezinok 01:01:37
      9. ADAMČA Norbert motigo (TTT) 01:06:11
      12. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 01:10:16

      Veteráni 2
      1. BERNÁTH František TRIATHLON dvory 01:06:13
      2. SITÁRIK Peter KB Breza 01:07:23
      3. DEJ Jaroslav ŠTK Pezinok 01:09:55
      5. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 01:11:55

      Žiaci nádeje A
      1. MANDÁK Alex 00:14:28
      2. SPORYSHEV Dmitry RUS 00:14:34
      3. DROBNÝ Matej 3NITY 00:15:25
      7. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:16:58
      výsledky

      CASSOVIA Duatlon Košice 14.4.2018

      Veteráni 1
      1. Michal IVANČO PRO BODY 02:16:36
      2. Pavol KOVAL Triatlon TT 02:26:09
      3. Ladislav BALUCH TDMK Krompachy 02:27:20
      výsledky

      DUNAJSKÝ DUATLON Kravany 7.4.2018

      Veteráni 1
      1. Andrej ORLICKÝ TRIATLON TT 00:59:49
      2. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 01:00:06
      3. Pavol KOVAL TRIATLON TT 01:00:55

      Žiaci nádeje A
      1. Alex MANDÁK ATÓM Levice 00:12:39
      2. Dmitry SPORYSHEV RUS 00:12:57
      3. Richard SEDLÁK TRIATLON TT 00:13:53
      výsledky

    • ČSOB Maratón Bratislava 8.4.2018

      Ženy
      1. NÉČ LAPINOVÁ Kristína Trian/Rocktech02:58:41
      2. ĎURDIAKOVA Tereza CZE Posilovna Prův 02:59:41
      3. NOVÁKOVÁ Barbora CZE Mk Seitl Ostrava 03:02:49
      20. JURNÁ Kristína BERNOHY.sk (TTT) 03:54:28

      Polmaratón Muži/kategória
      1. KOECH Bernard KEN run2gether 1:07:37
      2. HORVÁTH György HUN 1:10:28
      3. HLADIK Marek Hraj Na Tie Nohy 1:11:36
      53./12. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 1:24:39
      85./56. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 1:27:20
      103./70. ČAPOŠ Martin Triatlon TT 1:28:18
      150./32. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 1:30:11
      208./32. MASARYK Tomáš Triatlon TT 1:32:51
      513./141. DŽUPIN Marián Triatlon TT 1:41:02
      993./544. SEDLÁČEK Marián Triatlon TT 1:48:43

      Polmaratón Ženy/kategória
      1. ZRASTÁKOVÁ Veronika Šk Šog Nitra 1:21:11
      2. SZABÓ Nóra HUN 1:24:38      
      3. CHRENKOVÁ Barbara  Jogging Dubnica 1:24:45
      704./456. TIRSCHEROVÁ Andrea TTT 2:31:45
      výsledky

      19. Wiener Halbmarathon 8.4.2018

      Muži 40r
      1. Kühne Karsten AUT Wien 1:16:45
      2. Kalleitner Gerhard AUT 1:23:25
      3. Nosek Dalibor Triatlon TT 1:24:12
      výsledky

    • Zimný akvatlon pre všetkých Myjava 18.3.2018

      Žiaci Nádeje A
      1. Lukáš HAZUCHA SVK 00:03:00
      2. Alex MANDÁK ATÓM Levice 00:03:02
      3. Dmitry SPORYSHEV RUS 00:03:24
      7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:03:57

      Muži nad 40r.
      1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:21
      2. Marek ČIČMANEC Triatlon TT 00:34:30
      3. Hubert POLÁK SVK 00:37:05
      4. Norbert ADAMČA motigo (TTT) 00:39:05
      výsledky

      Dolnokubínsky akvatlon 11.3.2018

      Žiaci nádeje A
      1. Alex MANDÁK ATÓM Levice 00:03:07
      2. Filip JANČEK AQUACITY Poprad 00:03:12
      3. Dmitry SPORYSHEV RUS 00:03:21
      12. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:04:02.6

      Muži absolútne
      1. Marek PAVUK AQUASPORT LV 00:28:20
      2. Tomáš TOLKUNOV TRIAX Bratislava 00:29:40
      3. Samuel SIMONIDES Aquapark T.Teplice 00:30:01
      5. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:30:23
      výsledky

    • Majcichovská 10, 04.03.2018

      Muži
      1. ŠARKAN Branislav AK Kysucké N M 00:31:44
      2. HLADIK Marek Hraj Na Tie Nohy 00:31:50
      3. VALACHOVIČ Jakub  AC Malacky 00:32:16
      44. BILSKÝ Branislav Triatlon TT 00:37:11
      63. ČAPOŠ Martin Triatlon TT 00:39:35
      89. OBAL Tomáš Triatlon TT 00:41:10
      99. ŠULKO Stanislav Triatlon TT 00:43:22 00:11:38
      135. ČAPUTA Martin Triatlon TT 00:48:19
      152. FURDA Miloslav Triatlon TT 00:53:50

      Muži 40-49 rokov
      1. KAKAS Tibor SVK 00:34:16
      2. HRCKA Lubomir Run for Fun 00:34:42
      3. ŠLÚCH Roman QSCert 00:35:08
      15. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:39:04
      24. ADAMČA Norbert  motigo (TTT) 00:40:22
      33. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 00:41:13
      38. STRÁSKA Tomáš Bk Viktoria (TTT) 00:42:10

      Muži 50-59 rokov
      1. MORAVEC Ján spartak Myjava 00:36:21
      2. BACHRATÝ Pavel Blansko CZE 00:39:11
      3. VLASATÝ Vlaldimír Lednicke Rovne 00:39:17
      26. RAKÚS Milan Triatlon TT 00:49:46
      30. HUŇAVY Juraj Triatlon TT 00:53:52

      Ženy 35-49 rokov
      1. TEŠOVIČOVÁ Diana Procycling 00:39:09
      2. ŠKANDEROVÁ Jana Run for Fun 00:40:25
      3. BURZOVÁ Martina ŠKP Bratislava 00:40:30
      15. JURNÁ Kristína BERNOHY.sk (TTT) 00:48:45

      Žiaci 2007-08
      3. Richard Sedlák Triatlon TT
      výsledky

      Suchovská 15, 24.2.2018

      Muži
      1. Puškár, Michal Bernohy 0.55:46
      2. Páleník, Matej BK Pyxida 0.55:52
      3. Halász, Martin Running Pro 0.56:00
      23. Šulko, Stanislav Triatlon TT 1.11:47
      24. Obal, Tomáš Triatlon TT 1.11:57

      M 40
      1. Šlúch, Roman Banská Štiavnica 0.57:14
      2. Valkovič, Michal BK Pyxida 0.58:48
      3. Jurčík, Jozef Skalica Triatlon TT 0.58:52
      4. Orlický, Andrej Triatlon TT 1.01:01
      8. Čičmanec, Marek Triatlon TT 1.07:05
      11. Hamerlík, Stanislav Triatlon TT 1.08:46
      12. Straška, Tomáš BK Viktória (TTT) 1.09:18

      M 50
      1. Moravec, Ján Spartak Myjava 1.00:03
      2. Brezovský, Dušan Gbelskí Strýci 1.04:16
      3. Hutyra, Jaroslav Spartak Myjava 1.06:41
      10. Krajčovič, Peter Triatlon TT 1.12:21

      Žiaci 4.,5.,6. triedy
      3. Richard Sedlák Triatlon TT
      výsledky

       

    • Akvatlon Šamorín 23.02.2018

      Staršie žiačky
      1. MÁCSAIOVÁ Jana Aquasport LV 0:13:08
      2. HANZLÍKOVÁ Simona Triatlon TT 0:13:56
      3. FEKETE Nina Prestigio Realiz 0:16:30

      Veteráni
      1. SKALNÍK Martin Run For Fun 0:33:00
      2. ECKERT Vladimír 3NT Bratislava 0:36:32
      3. NAGY Juraj 3klub Šamorín 0:37:48
      4. ADAMČA Norbert  motigo (TTT) 0:38:06
      výsledky

    • Levický akvatlon 17.02.2018

      Absolútne poradie
      1. Marek PAVUK Aquasport Levice 00:27:52
      2. Tadeáš FAZEKAŠ ATÓM Levice 00:29:07  
      3. Matej GRMAN Aquasport Levice 00:29:17
      4. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:29:36

      Muži
      1. Tadeáš FAZEKAŠ ATÓM Levice 00:29:07  
      2. Simon BRUNOVSKÝ Triax BA 00:30:33
      3. Marek MICEK Triax BA 00:33:17
      4. Jakub MÉSZÁROS ATÓM Levice (TTT) 00:34:03
      12. Martin ČAPUTA Triatlon TT 00:41:03

      Veteráni 1
      1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:29:36
      2. Miroslav OZORÁK TK Nové Z. 00:31:41
      3. Ladislav BALUCH TDMK Krompachy 00:34:25
      5. Norbert ADAMČA Motigo (TTT) 00:36:59

      Ženy
      1. Ivana KURIAČKOVÁ ATÓM Levice 00:32:26

      2. Katarína POLÁKOVÁ  Triax BA 00:38:10
      3. Kristína JURNÁ Triatlon TT 00:45:47

      Nádeje A
      1. Alex MANDÁK Atóm Levice 00:03:49

      2. Peter ŠOLTES UMB BB 00:03:53
      3. Dmitry SPORYSHEV Sharks 00:03:56
      5. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:04:30
      Výsledky

    • IRONMAN 70.3 DUBAI 2.2.2018

      M 50-54
      1. Marcel Hotz SUI 4:19:15
      2. Pete Eggleston GBR 4:20:23
      3. Sam Westhead GBR 4:25:06
      123. Peter Ratkovský Triatlon TT 6:45:09
      výsledky

    • Trojkráľová 6stka Trnava 6.1.2018Muži
      1. Ondrej Kubo 3NT Triathlon 21:14,6
      2. Matúš Kompas AO Šaľa 22:01,1
      3. Matúš Trnovec ŠK VAZKA BA 22:06,8
      7. Andrej Orlický Triatlon TT 22:57,5
      14. Branislav Bilský Triathlon TT 24:14,0
      18. Tomáš Masaryk Triatlon TT 24:56,4
      20. Ľubomir Šimalčík Triatlon TT 25:06,9
      33. Norbert Adamča Motigo (TTT) 26:04,6
      57. Tomáš Obal Triatlon TT 27:18,9
      60. Stanislav Šulko Triatlon TT 27:29,8
      177. Miloslav Furda Triatlon TT 35:37,1
      184. Richard Sedlák Triatlon TT 38:16,5
      výsledky

    • Trnavský novoročný beh 1.1.2018

      Žiaci
      1. Tomas Grajcarik Nove Mesto 05:00,5
      2. Peter Černiansky Modra 05:07,9
      3. Oliver Kravárik AŠK Slávia TT 05:10,8
      21. Richard Sedlák Triatlon TT 07:11,1
       
      Muži do 40 rokov
      1. Ondrej Kubo 3NT Triathlon 18:31,1
      2. Matúš Kompas AO Šaľa 18:36,6
      3. Michal Puškár AŠK SLÁVIA TT 19:50,9
      9. Tomáš Masaryk Triatlon TT 21:50,8
      11. Ľubomir Šimalcik Triatlon TT 21:56,0
      30. Juraj Stefanicka Triatlon TT 24:13,4
      38. Martin Baláž Triatlon TT 24:46,7
      49. Stanislav Šulko Triatlon TT 26:01,0
       
      Muži do 50 rokov
      1. Daniel Medvecký BK Viktoria 21:23,6
      2. Štefan Hupko BEHAME.sk 22:03,2
      3. Stanislav Hamerlík Triatlon TT 22:36,0
      18. Tomáš Straška Bk Viktória (TTT) 25:06,4
      47. Andrej Orlický Triatrlon TT 32:07,9
       
      Muži do 60 rokov
      1. Štefan Demovič KOBRA 22:40,3
      2. Miroslav Ďuračka Bratislava 22:49,1
      3. Milan Leskovsky 3NT 22:57,7
      13. Juraj Huňavy Triatlon TT 28:35,0
       
      Ženy do 40 rokov
      1. Dagmar Vargová AK Bojničky 22:56,8
      2. Renáta Šikulová Karpatskí vlci 23:04,9
      3. Dominika Kovaříková BERNOHY.sk 24:11,3
      20. Andrea Tirscherová TT 32:04,0
      výsledky